Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a priazeň a prajeme Vám všetko najlepšie do nového roka 2023. Ak si budete chcieť u nás zakúpiť nejaké výrobky, tovar bude opäť k dispozícii v priebehu januára 2023. Ďakujeme veľmi pekne :-).

Domček, domček - scenár, pracovné listy PDF ke stažení

Kód: E47685
Neohodnotené
Značka: MARIONETINO
ZADARMO –23 %
Domček, domček - scenár, pracovné listy  PDF ke stažení
€5,49 –23 % €4,21 / ks
Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.6.2023

Stiahnite si scenár k rozprávke Domček, domček. Ilustrovaný, zrozumiteľne napísaný. Návrhy scén, režisérske poznámky. Tematická pracovná príloha. Objednajte a o chvíľu je u vás doma.

Detailné informácie

Podrobný popis

"

Zakúpili ste si niektorú z možností divadla a máte pri sebe kódy na stiahnutie?"
Kliknite na tento odkaz TU a stiahnite si scenár vo formáte PDF

Či už hľadáte len inšpiráciu na program s deťmi alebo presnú dramatizáciu rozprávky, tento text vám môže veľmi dobre poslúžiť. Nájdete v ňom súbor materiálov na motívy rozprávky "Domček, domček, kto v tebe býva? Obsahuje spolu 27 strán a skladá sa z týchto častí:

Scenár k rozprávke
Pracovná príloha
Šablóny na výrobu bábok
Celkom 27 strán

Scenár</nbsp;
je ilustrovaný, prehľadne napísaný. Na začiatku každého obrázku je návrh scénky, ktorú si deti majú pripraviť. Potom si už len rozdelia úlohy a idú sa hrať. Súčasťou textov sú aj režisérove poznámky. Je to veľmi dobrý základ pre triedu, ktorá chce nacvičiť vlastné predstavenie.

PRACOVNÁ PRÍLOHA
Po scenári nasleduje pracovná príloha s pracovnými listami.
Pracovná príloha obsahuje aj predlohy na výrobu bábok a kulís.</p

PREČO SME VYTVORILI MATERIÁL?
Chceli sme vytvoriť príručku pre rodičov alebo pedagógov, ktorí pracujú s&nbspdeťmi a divadlom. K napísaniu scenárov nás inšpirovali naše vlastné deti, pretože sme im chceli poskytnúť nielen bábkové predstavenie, ale práve celý rad vzrušujúcich, zábavných, poučných a zábavných príbehov. Aby sa deti nad príbehom zamysleli a prípadne vymysleli inú zápletku.
Podobne to bolo aj s pracovnými prílohami, pretože rozprávka sa nekončila "zvončekom na konci", ale o rozprávke sa ďalšie dni rozprávalo, diskutovalo sa o zápletke, až z rozhovorov vyplynula potreba doplniť rozprávku o analýzu alebo pracovnú prílohu.

PREČO SI STIAHNUŤ MATERIÁL?"
Stiahnete si nielen text, ale kvalitný program pre deti na mnoho hodín alebo dní. Stiahnete si zábavu, ktorá má zmysel, každého pobaví a u detí rozvíja obrovskú tvorivosť a celý rad ďalších zručností. Napríklad komunikáciu, spoluprácu, improvizáciu, rétorické zručnosti. Nenásilné, prirodzené, zábavné. 

PRE KOHO JE MATERIÁL VHODNÝ?
Materiál je vhodný pre celú triedu alebo pre skupinu detí. 

"

Dodatočné parametre

Kategória: E-booky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.001 kg