Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a priazeň a prajeme Vám všetko najlepšie do nového roka 2023. Ak si budete chcieť u nás zakúpiť nejaké výrobky, tovar bude opäť k dispozícii v priebehu januára 2023. Ďakujeme veľmi pekne :-).

Bábkové divadlo UNIVERZÁLNÍ Gašparko bábkové divadlo

Kód: 47641
Neohodnotené
Značka: MARIONETINO
€39 / ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.3.2023

Vyskúšajte obľúbené bábkové divadlo s drakom a princeznou; univerzálnu klasiku, ktorá bola, je a bude stále atraktívna. V divadle vystupujú krásna princezná a princ, múdry kráľ, Gašparko, drak, čert, čarodejnica a vodník. Detské bábkové divadlo s univerzálnym súborom bábok a kulís. Ideálne na rétoriku a improvizáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyskúšajte obľúbené bábkové divadlo s drakom a princeznou; univerzálnu klasiku, ktorá bola, je a bude stále atraktívna. Vyskúšajte osvedčenú zábavu s klasickými postavičkami bábkového divadla. Zahrajte si rozprávky o drakovi a unesenej princeznej, vymyslite dobrodružné príbehy o princovi, ktorý sa pustí do boja s drakom a zachráni princeznú!

POPIS PRODUKTU
Detské bábkové divadlo s univerzálnym setom bábok a kulís. Ideálne na rétoriku a improvizáciu. Toto bábkové divadlo pre deti už otestovalo mnoho detí a rodičov, získalo ocenenia od odborníkov a certifikát SPRÁVNA HRAČKA.

OBSAH BALENIA:

BÁBKOVÉ DIVADLO
V balení nájdete bábkové divadlo, ktoré si môžete ľahko a rýchlo zostaviť. Veľkosť je pre rodinu alebo malú skupinu detí. V divadle môžete ľahko meniť pozadie (kulisy) podľa konkrétnej rozprávky, ktorú hráte. Návod na stavbu divadla nájdete v časti Ako postaviť divadlo.

BÁBKY - 8 bábok
Gašparko
princezná
princ
kráľ
drak
čert
ježibaba
vodník

SCÉNY NA POZADÍ
Hrad
Zámok

PRÍSLUŠENSTVO
8 ks tyčiniek (8 kusov spodných častí, 8 kusov tyčiniek, 8 kusov vrchných častí)
Biele lepidlo UHU Patafix
Informácie o tom, ako viesť bábky, nájdete v článku Ako viesť bábky. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

MATERIÁL
Na výrobu bábok a kulís používame ekologický materiál - tzv. kníhviazačský kartón. Ide o rovnaký materiál, ktorý sa používa na výrobu detských kníh alebo vysokokvalitných dosiek na stolové hry. Materiál je veľmi pevný a odolný. Ak bábiku podržíte v ruke alebo ňou "buchnete" o stôl, budete prekvapení, čo všetko vydrží.
Na výrobu divadla sa používa laminovaná lepenka. 
Tyče sú vyrobené z dreva.

VEĽKOSŤ
Bábkové divadlo, ktoré je postavené a pripravené na predstavenie, má tieto rozmery: výška portálu 41 cm x šírka 48 cm x dĺžka 42 cm
Bábkové divadlo, uložené a zložené v krabici: výška krabice 6 cm x šírka 48 cm x dĺžka 42 cm
Veľkosť bábok závisí od typu postavy, ale pohybuje sa medzi 10 - 18 cm.
Dĺžka vodiacej tyče je približne 22 cm.

Prečo vôbec kupovať bábkové divadlo?
Pretože rozvíja slovnú zásobu,
podporuje rétorické zručnosti,
rozvíja improvizáciu a schopnosť tvorivo reagovať,
rozvíja schopnosť premýšľať a vytvárať originálne a jedinečné príbehy alebo riešenia.Dodatočné parametre

Kategória: Bábkové divadlo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg

Jak si (nejen) děti hrají s našimi divadly ...