Čert a Káča - scenár, pracovné listy, e-book PDF na stiahnutie

Kód: E47798
Neohodnotené
Značka: MARIONETINO
€5,49 / ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Stiahnite si scenár k rozprávke Čert a Káča. Ilustrované, prehľadne napísané. Návrhy scén, režisérske poznámky. Tematická pracovná príloha. Objednajte a o chvíľu ho máte doma. V českom jazyku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Či už hľadáte len inšpiráciu na spoločný program s deťmi, alebo presnú dramatizáciu rozprávky, tento text vám dokonale poslúži. Dostanete súbor materiálov, ktorý vychádza z rozprávky Čert a Káča. Obsahuje spolu 32 strán a skladá sa z týchto častí:

Scenár k rozprávke
Pracovná príloha s pracovnými listami
Šablóny na výrobu bábok
Celkom 32 strán

Scenár je ilustrovaný, prehľadne napísaný. Na začiatku každého obrázku je návrh scénky, ktorú si majú deti pripraviť. Potom si už len rozdelia úlohy a idú na to :-). Texty obsahujú režisérske poznámky. Je to ideálny základ pre triedu, ktorá si chce nacvičiť vlastné predstavenie.

PRACOVNÁ PRÍLOHA
Ale to nie je všetko. Keď sa príbeh skončí a zazvoní zvonček, ešte nie je koniec. Môžete sa vrhnúť do PRACOVNEJ PRÍLOHY a popustiť uzdu svojej kreativite. Téma rozprávky sa tiahne celou prílohou a všetkými pracovnými listami. Vnútri nájdete maľovanky ku každej bábke, matematické úlohy, logické hádanky, poučky, dni v týždni, cvičenia na písanie. Súčasťou sú aj jednotlivé šablóny na výrobu bábok, ale tentoraz si ich môžete prispôsobiť a dotvoriť úplne k obrazu svojmu

PREČO SME VYTVORILI MATERIÁL?
Chceli sme vytvoriť príručku pre rodičov alebo pedagógov, ktorí pracujú s deťmi a divadlom. K napísaniu scenárov nás inšpirovali naše vlastné deti, pretože sme im chceli poskytnúť nielen bábkové predstavenie, ale práve celý rad vzrušujúcich, zábavných, poučných a zábavných príbehov. Aby sa deti nad príbehom zamysleli a prípadne vymysleli inú zápletku.
Podobne to bolo aj s pracovnými prílohami, pretože rozprávka sa nekončila "zvončekom na konci", ale o rozprávke sa ďalšie dni rozprávalo, diskutovalo sa o zápletke, až z rozhovorov vyplynula potreba doplniť rozprávku o analýzu alebo pracovnú prílohu.

PREČO SI STIAHNUŤ MATERIÁL?"
Stiahnete si nielen text, ale kvalitný program pre deti na mnoho hodín alebo dní. Stiahnete si zábavu, ktorá má zmysel, každého pobaví a u detí rozvíja obrovskú tvorivosť a celý rad ďalších zručností. Napríklad komunikáciu, spoluprácu, improvizáciu, rétorické zručnosti. Nenásilné, prirodzené, zábavné. 

PRE KOHO JE MATERIÁL VHODNÝ?
Materiál je vhodný pre rodinu, triedu alebo akúkoľvek skupinu detí.  

"

Dodatočné parametre

Kategória: E-booky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.001 kg
Kód produktu: E47798
EAN: 8594157477980
Materiál bábok a kulís: PDF na stiahnutie, online produkt
Určené pre: dievča, chlapca
Vek: od 3 rokov
Rozvíja: rétoriku, komunikáciu, improvizáciu, predstavivosť, kreativitu, manuálnu zručnosť
Vyrobené v Európe: áno