Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a priazeň a prajeme Vám všetko najlepšie do nového roka 2023. Ak si budete chcieť u nás zakúpiť nejaké výrobky, tovar bude opäť k dispozícii v priebehu januára 2023. Ďakujeme veľmi pekne :-).

Kráľovná, čarodejník, biela pani, rytier - bábky

Kód: V47177
1 hodnotenie
Značka: MARIONETINO
€4,80 / ks
Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.3.2023

Kráľovná, čarodejník, biela pani, rytier. 4 bábky, Kráľovská sada II. Bábky pre děti. Kvalitné, pevné, príjemné na dotyk. Ideálna veľkosť do detskej ruky. Bábky sú obojstranné, majú maľovaný chrbát. Vyskúšajte!

Detailné informácie

Podrobný popis

Bábky Kráľovská sada II. Kráľovná, čarodejník, biela pani, rytier - ďalšie postavy do kráľovskej sady. Bábky sú kvalitné, pevné, príjemné na dotyk. Majú ideálnu veľkosť do detskej ruky. Bábky sú obojstranné, majú maľovaný chrbát. Bábky pre deti od 3 rokov.


OBSAH BALENIA:
V balení nájdete bábky, ktoré sú veľmi kvalitné; pevné, príjemné na dotyk. Bábky majú spracované chrbty, takže vyzerajú dobre spredu aj zozadu. Bábky sú praktické aj preto, že sú stohovateľné, nezaberajú veľa miesta a môžete ich vziať kamkoľvek so sebou.

BÁBKY
Kráľovná
Čarodejník
Biela pani
Bezhlavý rytier

MATERIÁL
Naše bábky vyrábame z veľmi pevného a ekologického materiálu, ktorý sa nazýva knihárska lepenka. Bežne sa používa na výrobu dosiek na spoločenské hry alebo detské knihy. Materiál je taký pevný, že jeho tvrdosť a odolnosť je porovnateľná s drevom. Dôležité je, že materiál je veľmi príjemný na dotyk a dobre sa drží v ruke.

VEĽKOSŤ
Veľkosť závisí od typu bábky, približne 10 - 18 cm

POUŽITIE
Bábky sú vynikajúce na rozprávanie príbehov. Najjednoduchšie je držať bábku v ruke a rozprávať deťom príbeh. Doma, v postieľke, vonku, v kočíku, v aute. Najmä malé deti majú oči na vrchole hlavy a sledujú len postavu, ktorá k nim hovorí.

Samozrejme, môžete ich použiť v bábkovom divadle. V našom bábkovom divadle Marionettino alebo v inom domácom bábkovom divadle, ktoré má zodpovedajúcu veľkosť. V neposlednom rade slúžia naše bábky ako pomôcky v materských školách a ako logopedické pomôcky u logopédov.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Ak potrebujete tyčky pre bábky, môžete si ich objednať v sekcii Príslušenstvo
Viac informácií o vedení bábik a pripevňovaní tyčí nájdete v článku Ako vodiť bábky.

Dodatočné parametre

Kategória: Bábkové divadlo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg