Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a priazeň a prajeme Vám všetko najlepšie do nového roka 2023. Ak si budete chcieť u nás zakúpiť nejaké výrobky, tovar bude opäť k dispozícii v priebehu januára 2023. Ďakujeme veľmi pekne :-).

Psíček, mačička, kohútik, sliepočka, líška - bábky pre deti

Kód: V47672
1 hodnotenie
Značka: MARIONETINO
€4 / ks
Vypredané
Môžeme doručiť do:
24.3.2023

5 bábok, sada roztomilých zvieratiek. Bábky pre najmenšie deti. Kvalitné a pevné, príjemné na dotyk. Ideálna veľkosť do detskej ruky. Obojstranné. Zahrajte si rozprávky o zvieratkách!

Detailné informácie

Podrobný popis

Psíček a mačička, kohútik a sliepočka, ľstivá líška - sada roztomilých zvieratiek pre najmenšie deti. Bábky sú kvalitné, pevné, príjemné na dotyk. Majú ideálnu veľkosť do detskej ruky. Obojstranné, maľovaný chrbát. Pre deti od 3 rokov.

OBSAH BALENIA:
V balení nájdete bábky, ktoré sú veľmi kvalitné; pevné, príjemné na dotyk. Bábky majú spracované chrbty, takže vyzerajú dobre spredu aj zozadu. Bábky sú praktické aj preto, že sú stohovateľné, nezaberajú veľa miesta a môžete ich vziať kamkoľvek so sebou.

BÁBKY
Psík
Mačička
Kohútik
Slepička
Maškrtná líška

MATERIÁL
Naše bábky vyrábame z veľmi pevného a ekologického materiálu, ktorý sa nazýva knihárska lepenka. Bežne sa používa na výrobu dosiek na spoločenské hry alebo detské knihy. Materiál je taký pevný, že jeho tvrdosť a odolnosť je porovnateľná s drevom. Dôležité je, že materiál je veľmi príjemný na dotyk a dobre sa drží v ruke.

VEĽKOSŤ
Veľkosť závisí od typu bábky, približne 10 - 18 cm

POUŽITIE
Bábky sú vynikajúce na rozprávanie príbehov. Najjednoduchšie je držať bábku v ruke a rozprávať deťom príbeh. Doma, v postieľke, vonku, v kočíku, v aute. Najmä malé deti majú oči na vrchole hlavy a sledujú len postavu, ktorá k nim hovorí.

Samozrejme, môžete ich použiť v bábkovom divadle. V našom bábkovom divadle Marionettino alebo v inom domácom bábkovom divadle, ktoré má zodpovedajúcu veľkosť. V neposlednom rade slúžia naše bábky ako pomôcky v materských školách a ako logopedické pomôcky u logopédov.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Ak potrebujete tyčky pre bábky, môžete si ich objednať v sekcii Príslušenstvo
Viac informácií o vedení bábik a pripevňovaní tyčí nájdete v článku Ako vodiť bábky.

Dodatočné parametre

Kategória: Bábkové divadlo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
materiál postav:: knihařská lepenka
počet postav: 4
velikost postav:: 10 -12 cm

Pejsek a kočička, kohoutek a slepička - loutky pro děti